×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم

gegli

انسان . روان. فراروان

× !-- begin of gohardasht.com profile every where source code-- language=java src=http://www.gohardasht.com/gohardasht.asp?username=nemat entezari&th=1.png/ !-- end of gohardasht.com profile evry where source code --
×

آدرس وبلاگ من

entezari.goohardasht.com

آدرس صفحه گوهردشت من

goohardasht.com/nemat entezari

لیست دوستان

طالع بینی زن متولد مهرماه

زن متولد مهر ماه استخوان بندی درشتی خواهد داشت و نسبتا سنگین وزن خواهد بود. اما برغم تمام این خصوصیات زنانه، شما بارها در او علائمی از قدرت اراده و جدیت و تصمیم می بینید كه با خلق و خوی زنانه كمتر سازگاری دارد.از نظر طرز فكر شباهت های زیادی بین او و مردها مشاهده می گردد و به هنگام بحث و گفت و گو برداشت های او درباره موضوعات مختلف خیلی مردانه به نظر می آید.
از شنیدن این حرف ها دستپاچه نشوید و خیال نكنید كه اگر با یك زن متولد مهر ماه ازدواج كنید،‌ یك قاضی یا یك دادستان مرد را به خانه خواهید آورد. به هیچ وجه اینطور نیست، ظرافت های زنانه او آنقدر زیاد، جالب و دل انگیز است كه هرگز باعث سلب آسایش شما نخواهد شد.زن متولد مهر در هر موقعیتی، چه جزئی و چه مهم،‌ هوشیاری، انصاف و قدرت استدلال خود را ظاهر می سازد. این موقعیت ها ممكن است از اینكه شما چرا نباید پیراهنی كه دكمه سر دست ندارد بپوشید، چرا در اداره موفق نشده اید كه پست بهتری بدست بیاورید باشد.( در این مورد آخر،‌ گناه آن عدم موفقیت را چنان ماهرانه بین شما و رئیس شما تقسیم می كند كه به هر كدام بیش از سه دانگ بیشتر نرسد).

 

 
در زن مهرماه این قابلیت وجود دارد كه حتی با شخص خود منصفانه موضوعی را مورد بحث و گفت و گو قرار دهد و مسئله مورد نظر را در ترازوی سنجش و استدلال خویش بگذارد.خیال نكنید كه داشتن یك چنین همسر سنجیده و دقیقی حوصله شما را سر خواهد برد، درست بر عكس، شما در جوار یك چنین زنی ناگهان متوجه می شوید كه بیش از یك ساعت است دارید به حرف های او گوش می دهید بدون اینكه متوجه گذشت زمان شده باشید و از حرف ها و استدلالهای او به راه حل های باور نكردنی رسیده اید. علت هم این است كه او در تمام طول مدتی كه مشغول بحث در اطراف موضوعی است، ‌لحظه ای لبخند دلنشین و معروف خود را فراموش نمی كند و شاید رعایت همین ظاهر مطلوب و چاشنی كردن همین لبخندهای ملیح و بكار بردن جملات دلنشین و متقاعد كننده است كه موجب می شود موفقیت های زیادی در قبولاندن منطق خویش به دیگران كسب كند.
او برای قانع كردن دیگران مطلقا از منطق استفاده نمی كند، البته در وهله اول چنین به نظر می رسد كه زن مهر ماه با قدرت كلام خود غرور مرد را جریحه دار خواهد ساخت،‌ در حالی كه این توهم عاری از حقیقت است زیرا او خیلی راحت جراحت شكست دادن در بحث را با لبخند و حركات ظریف و دوستانه خود التیام می بخشد، از آن گذشته این را هم باید دانست كه اكثرا حق با اوست و رأی را می توان رأی دیوان عالی دانست. او برای ارضای خودخواهی خود منطق و دلیل نمی چیند، بلكه همه چیز را با ترازوی عقل می سنجد.اگر او یك مخبر سیاسی و نویسنده باشد، در فصل انتخابات می تواند قابلیت بی نظیر خود را در مقایسه جناح های مختلف و احزاب گوناگون و نقاط ضعف و قدرت هر یك از آنها به بهترین وجه ممكن به منصه بروز برساند. 

 


صرف نظر از قابلیت و علاقه ذاتی كه در زن متولد مهر برای سبك كردن رویدادها وجود دارد، از نظر امور احساسی، رفاقت و صمیمیت نیز او یك زن تمام عیار است. حتی تمایل او به بحث كردن در واقع مبتنی بر این علاقه باطنی اوست تصمیم نهایی درباره هر موضوعی باید چنان اتخاذ شود كه به دوست، به محبوب و به فرد مورد علاقه او آسیب و ضرری وارد نیاید. هرگز سعی نمی كند نظر شخصی خود را به كسی تحمیل كند و در استدلال های خویش احساسات و عواطف شخصی خود را به میزان وسیع نادیده می گیرد.برای آنكه بتوانید خصوصیات اخلاقی زن متولد مهر را بهتر درك كنید، ‌شاید بی مناسبت نباشد كه مثالی بزنیم و مقایسه ای بین او و زنان دیگری كه در ماه های مختلف سال متولد شده اند، به عمل بیاوریم. فرض كنیم شما در بین دوازده زن كه هر كدام در یكی از ماه های سال متولد شده اند نشسته اید( ه خود یك موقعیت بسیار جالب و استثنایی خواهد بود) و راجع به این موضوع صحبت می كنید كه آیا برای فلان مهمانی باید از كارت دعوت استفاده بشود یا نه؟‌ مدعوین را به وسیله تلفن،‌ پیغام یا كارت دعوت به مهمانی فراخواند. ابراز نظر خانم ها در این باره به این صورت خواهد بود. 

 


زن متولد فروردین: هیچ احتیاجی به كارت نیست، من از تلفن استفاده می كنم. 
زن متولد اردیبهشت: كمتر اتفاق می افتد كه من مجبور به دعوت از دیگران بشوم. معمولا دوستان من خودشان به دیدن من می آیند. 
زن متولد خرداد: كارت دعوت؟ چه حوصله ای، كی وقت این كارها را دارد؟ 
زن متولد تیر ماه: ارسال كارت دعوت خیلی خشك و رسمی است، من ترجیح می دهم با نامه دوستانه مهمانان را دعوت كنم. 
زن متولد مرداد: خوب اگر این كارت ها جالب و خیلی زیبا باشند، ‌ارسال آنها عیبی نخواهد داشت. 
زن متود شهریور: من باید بروم از دوستم بپرسم ببینم نظر او چیست. 
زن متولد آبان: اگر من تلفن بكنم و آنها منزل نباشند،‌ میهمانی مرا از دست خواهند داد. من كارت را ترجیح می دهم. 
زن متولد آذر: خدای من مگر هنوز هم از وسیله كارت استفاده می شود؟ 
زن متولد دی: ارسال كارت سنت خوبی است، اما باید تزئین آن ساده و معمولی باشد. 
زن متولد بهمن: من تصمیم خودم را موقعی می گیرم كه بدانم روز مهمانی هوا ابری یا آفتابی خواهد بود؟ 
زن متولد اسفند: برای من فرستادن كارت یا استفاده از وسایل دیگر علی السویه است، من همیشه حس می كنم كه چه كسانی مایل به دیدن من هستند و چه كسانی مایل نیستند. برای دعوت دسته اول، ممكن است از هر وسیله ای استفاده كنم. 

 


و اما زن متولد مهر: خوب این بستگی به موقعیت زمان و مكان دارد، راه درستش این است كه آدم كارت بفرستد،‌به نظر من این كار، یك كار فوق العاده جالب است اما از طرف دیگر این روزها استفاده از این وسیله ممكن است حمل بر خود نمایی و تظاهر بشود و عده ای از دوستان صمیمی انسان برنجند كه چرا كارت فرستاده ایم و تلفن نكرده ایم. از این گذشته زن امروزی هم گرفتارتر از آن است كه وقت این همه تلفن كردن را داشته باشد.
طبیعی است كه آدم باید به دلایلی كه در ورای سنت ها وجود دارند نیز توجه كند. در اینجا نیز هستند كسانی كه نمی توانند از كارت دعوت استفاده كنند، برای مثال اگر خرید كارت و تمیز كردن و ارسال آن تحمیلی به بودجه خانواده بشود، نباید از آن استفاده بشود و جه بسا كه خرج تلفن كردن آسان تر باشد، از سوی دیگر من نمی توانم منكر این حقیقت بشوم كه استفاده از كارت یك كار شیك و عمل دوست داشتنی است كه ارزش آن را دارد كه آدم قدری از پول خود را خرج آن بكند،‌ حتی اگر مجبور بشود از خرج های دیگر خود بزند. به نظر من كارت دعوت باید چاپی باشد، البته اگر كسی هنرمند باشد، می تواند آن را خودش طرح ریزی و نقاشی كند طبیعی است در ارسال یك چنین كارتی باید كمال دقت را به عمل آورد زیرا برخی از طبقات جامعه ممكن است مورد سوء تعبیراتی قرار بگیرند.

 


برای مثال اگر یك چنین كارت دعوتی را برای اوناسیس بفرستید، خوشش نمی آید، اما كدامیك از ما اوناسیس را دعوت می كند؟ دوستان نزدیك و صمیمی این جور كارت ها را خیلی دوست دارند. زیرا خیلی خصوصی تر از كارت های چاپی است، در حالی كه كارت های چاپی بیشتر رایج و قابل قبول می باشند، و یا لااقل به نظر من چنین است.ملاحظه میكنید كه او چطور خودش با خودش به بحث و گفتو گو می نشیند و از دیدگاه های مختلف و نقطه نظرهای گوناگون مسئله را می سنجد و بررسی می كند؟ او در این كار آنقد پیش می رود تا سر انجام بتواند به یك تصمیم نهایی كه كلیه جوانب امر در آن منظور شده باشد، برسد.در آشنایی و دوستی خود با یك زن متولد مهر خیلی زود به این حقیقت پی می برید كه او جدا از انصاف و قضاوت بی طرفانه نمی تواند زندگی كند.

 


به نظر او هر كاری و هر تصمیمی باید انسانی و عادلانه باشد. طبیعی است كه راجع به فرستادن یا نفرستادن كارت دعوت این همه فلسفه می چیند، كاری دشوار و خسته كننده است، اما دیری نمی گذرد كه با توجه شدید او به رعایت انصاف و قابلیت چشمگیر او در قضاوت صحیح ایمان شما را به هوشمندی او جلب می كند. معمولا زن ها به هنگام گفت و گو درباره یك موضوع نه تنها نظر شخصی خود را بیان می دارند، بلكه این نظر بسته به موقعیت زمان و مكان تحت تأثیر شدید احساسات ایشان قرار می گیرد و منظور شان توأم با اغراض احساسی است در حالی كه این امر در مورد زن متولد مهر به هیچ وجه صدق نمی كند.
برای او نظر شما،‌ دوستانش، خودش و دیگران ارزش مساوی دارند كه هر كدام می توانند گوشه تاریكی را روشن سازند، به شرط آنكه عادلانه و منطقی باشند.

 


بیشتر زنان متولد مهر چه قبل از ازدواج، و چه بعد از ازدواج مشغول كار هستند زیرا برای خرید چیزهایی كه سخت به آن ها علاقمند هستند، نیازمند به پول می باشند. او عاشق تجمل است و دلش می خواهد كه گرانبها ترین لباسها زیبا ترین اسباب خانه ها و كمیاب ترین عطر را داشته باشد و به همین دلیل می رود كار می كند تا پول كافی در دسترس داشته باشد. او پول را برای یك منظور دیگر هم لازم دارد و آن ایجاد رفاه برای مرد زندگی و مورد علاقه اش می باشد. اگر در گنجینه دل یك زن متولد مهر یك جواهر گران قیمت و بی نظیر وجود داشته باشد، زن مهر ماه از انزوا و تنهایی تنفر دارد. همیشه در میان جمع حلقه دوستان است. به اصل دوستی و صمیمیت معتقد بوده و حق دوستی را ادا می كند. همراهی،‌ چه در كارها و چه در امور احساسی نیاز واقعی وی محسوب می شود. او دوست ندارد كه تنها كار كند و عملا قادر به زندگی بدون شریك نیست. زنان متولد مهر كه به نزد فالگیر می روند، فقط دو سئوال از او می كنند. چه موقع یك آدم همرنگ برای همكاری صمیمانه قلب دوستش داشته باشم؟ 

 


و چه موقع یك آدم همرنگ برای همكاری صمیمانه پیدا خواهم كرد؟ از نظر او ازدواج یك معامله پایاپای و متقابل دیگری واجب و لازم الاجراست.شما ریاست هیئت مدیره انجمن را به عهده دارید، این افتخار از آن شمامی باشد، و او هم مدیر عامل انجمن می باشد و وظیفه دارد كه جلو اشتباهات شما را با روش خاص خود بگیرد، در كارها بین عشق و دوستی و منطق و انصاف و عمل تفاوت می گذارد و حساب آن دو را اصلا به همین دلیل خواهان آن است كه تا سر حد امكان در كارها و فعالیت های اجتماعی شوهر خود شركت داشته باشد. او می خواهد كه قائم مقام شوهرش محسوب بشود و در عین حال آنقدر منطق و هوشمندی دارد كه رهبری شوهر را از جان و دل قبول داشته باشد و یا وقتی مرد می خواهد شغل و حرفه خود را عوض كند و یا دست به فكر جدیدی بزند، از وی حمایت كند و راه و چاه را به او نشان بدهد. یك چنین اموری را جزو وظایف خاص همسری خویش می داند و در این گونه مواقع به همواركردن راه پیشرفت و موفقیت شوهر و جلوگیری از اشتباهات احتمالی وی می پردازد. 

 


شما باید حتم داشته باشید كه یك چنین زنی از عهده انجام این مشاورات به خوبی بر می آید و لیاقت آن را دارد كه به وی میدان فعالیت و ابراز وجود داده شود. زن متولد مهر به هیچ وجه مایل نیست كه به صورت باری روی گرده شوهر خود باشد. او بیشتر میل دارد كه موانع سر راه همسر خود بر طرف سازد. او به این خواسته طبیعی خویش با ظریف ترین وجه ممكن جامه عمل می پوشاند( مگر اینكه والدین او متولد فروردین باشند كه در این صورت باید گفت گاهی اوقات با مشكلات جدی مواجه است).زن متولد برج تراز به طور كلی بسیار فهمیده است و قدرت تجزیه و تحلیل فراوان دارد و می تواند در حل مشكلات اداری و یا تجاری فوق العاده مفید باشد. كمتر اتفاق می افتد كه از روی احساسات تصمیمی بگیرد و یا در اخذ تصمیم عجله به خرج بدهد و نظریاتی كه او به شما ارائه می دهد، اغلب خیلی بهتر و عملی تر از نظریات وكیل مدافع شماست.

 


الهه حاكم بر این زن ونوس است و هم او است كه وی را وادار می سازد، و یا بهتر است بگویم این قابلیت را به او می دهد كه گوهر گرانبهای عقل و درایت خویش را بر تارك زیباترین انگشترهای جهان به انگشت همسر خود بكند. اگر نخواهیم مطلب خود را در قالب جملاتی این چنین ادیبانه بیان كنیم، می توان گفت كه دست آهنین او در یك دستكش مخملی قرار دارد و چنان با قدرت و در عین حال نرمی و لطافت در موقع حساس به میان می آید كه به سرعت مانع از اشتباهات و ندانم كاری ها می گردد. مردان متولد فروردین، آبان، مرداد و اردیبهشت معمولا یك چنین زنی را شریك صادق و عاقل و دانای خود می بینند و به پرستش و ستایش وی مشغول می شوند، اما یك چنین ستایشی یك جانبه نیست زیرا او نیز شوهر خود را می پرستد. دوستان و اقوام با دیدن زندگی خانوادگی این زن با شوهر و بچه هایش بی اختیار به یاد زندگی پر از صلح و صفای آدم و حوا خواهند افتاد.شما در زندگی مشترك با زن متولد مهر از مزایای اخلاقی زیادی برخوردار خواهید بود. 

 


او هرگز نامه شما را باز نخواهد كرد زیرا اصلا مایل نیست كه غرور و شخصیت خود را بشكند. او هم چنین هیچگاه اسرار شما را به دوستتان بازگو نخواهد كرد و یا در مقابل رئیس اداره تان به شما بی احترامی و یا كم محلی نخواهد كرد. او در همه حال رازدار و وفادار و حرمت نتگه دار است. بسیاری از خردهایی كه زنان متولد مهر دارند، ترقی خود را مرهون رفتار زن خویش می دانند. مثلا چه این زن بدون اینكه كوچكترین انحرافی از جاده وفاداری پیدا كند، به هنگام مواجه شدن با كار فرما یا رئیس همسر خویش درست از همان لبخند و ظرافتی استفاده می كنند كه روز اول برای آب كردن دل پسر مورد علاقه خود بكار برده بود. او با شرم و جذابیتی كه دارد، در بین دوستان و همكاران برای شوهر خویش دوست یابی می كند و می كوشد كه با ایجاد یك روابط عمومی گرم و دلچسب راه موفقیت شوهر خود را هموار بسازد.

 


او عشق خود را نسبت به شما عملا به اثباب می رساند. و در ناز و نوازش مغازله هرگز كوتاهی نخواهند كرد. زبان نرم او و جملات بجا و زیبای او هر دل سنگی را نرم می كند.داشتن یك چنین همسری مترادف است با داشتن یك خانه بسیار جالب و مرتب. درتزئین منزل از رنگ های شاد استفده می كند و در تركیب آنها چنان استادی از خود نشان می دهد كه گویی یك نقاش است. اگر شما یك زن متولد مهر در خانه دارید، سعی كنید تعادل شاهین ترازوی او را به هم نزنید.

یکشنبه 7 فروردین 1390 - 3:30:40 AM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم
× برای این پست نظرات ارسالی پس از تایید مدیر وبلاگ به نمایش در خواهند آمد

Copyright ©2003-2023 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Dr. Mohammad Hajarian

در Google Play دریافت کنید