×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم

gegli

انسان . روان. فراروان

× !-- begin of gohardasht.com profile every where source code-- language=java src=http://www.gohardasht.com/gohardasht.asp?username=nemat entezari&th=1.png/ !-- end of gohardasht.com profile evry where source code --
×

آدرس وبلاگ من

entezari.goohardasht.com

آدرس صفحه گوهردشت من

goohardasht.com/nemat entezari

لیست دوستان

طالع بینی مرد متولد شهریور

آتش عشق مرد متولد شهریور ماه بسیار كم شعله، اما جاودانه و با حرارت است. او با عشق های رویایی و اشك های سوزان و آه های جانسوز میانه ای ندارد،‌ و اگر با چنین مردی ازدواج می كنید، باید صبر ایوب داشته باشید.اگر شما از آن زن هایی هستید كه تشنه عشق های شاعرانه و جملات مسحور كننده هستند، توصیه می كنیم كه دور مرد متولد شهریور را خط بكشید، چون در غیر این صورت وضع آدم گرسنه ای را دارد كه بر سر خوان نعمت نشسته باشد اما غذاها همه به بشقاب چسبیده باشند. سعی در برقرار كردن یك رابطه عشقانه خیلی رویایی با مرد متولد شهریور چنان قلب شما را جریحه دار خواهد ساخت كه جراحت آن تا پایان عمر هم التیام پیدا نخواهد كرد. 

 


زندگی این مرد به طور دربست بر پایه امور مادی و كارهای عملی قرار دارد تا جایی كه به طور مطلق با عشق های رمانتیك و رویاهای طلایی بیگانه است. برای وارد كردن او به جرگه عشاق باید كوشش زیادی بكار برده شود. او نه تنها كسی نیست كه گیتارش را بردارد و پایین پنجره اتاق شما آواز های عاشقانه بخواند، بلكه شما برای شنیدن یك كلمه عاشقانه از زبان او هم باید صبر ایوب داشته باشید. راستش این است كه این مرد از دوران طفولیت خود با عشق سروكار پیدا می كند منتها نه به آن مفهومی كه ما انتظار داریم. احساسات عشقانه و محبت او نسبت به دیگران به صورت فداكاری های صادقانه و بی پیرایه نسبت به دیگران به صورت فداكاری های صادقانه و بی پیرایه نسبت به افراد خانواده‌،دوستان و كسانی كه از او ضعیف ترند و یا دارای وضع مادی نامناسب هستند، بروز می كند.

 


عشق واقعی او ، عشق به كار، عشق به مسئولیت و عشق به یاری رساندن به درماندگان است و این عشق چنان در او شدید است كه اگر موقعیتی برای ابراز آن پیدا نكند، جدا دلگیر می شود، دلگیر از اینكه چرا این چنین بی مصرف باقی مانده است. عشق هایی كه به صورت احساسات رویایی، جملات شورانگیز، اشك های سوزان و آه های جانسوز به وی عرضه بشوند به تنها در او كوچكترین تأثیری نمی گذارد، بلكه در اغلب موارد آنچنان موجب وحشت وی می گردند كه اگر دو تا پا دارد،‌ دو تا هم قرض می كند تا خود را از آنچه كه آن را یك مهلكه می پندارد، نجات دهد، اما اگر شما بتوانید همین مرد را در شرایط مناسبی قرار بدهید، مشاهده خواهید كرد كه چطور قلب سنگش ذره ذره نرم می شود. 

 


هیچ شكی نیست كه قلب او نیز راهی برای ورود عشق دارد، منتها این راه نه تنها یك شاهراه نیست، بلكه اغلب اوقات راه مخفی و پر پیچ و خمی است كه بكار بردن شیوه های رایج عاشقانه به طور حتم شما را به دروازه ورودی آن رهنمون نمی كند. همچنان كه كمك گرفتن از سكس و عشوه گری نیز مفید نخواهد بود. مرد متولد شهریور در عشق بیشتر در جست و جوی كیفیت است و به همین دلیل وقایع عاشقانه زندگی او از نظر كمیت هرگز چشمگیر نیست و تازه اغلب این موارد محدود نیز به عاقبت غم انگیزی منتهی می شوند. عكس العمل او به هنگام شكست در عشق به این صورت است كه خود را به شدید ترین وجهی كه برایش امكان دارد،‌ در كارش غرق می كند، از اجتماع كناره می گیرد و از آن پس بیشتر از گذشته احتیاط به خرج می دهد. شما در روابط خود با مرد متولد شهریور خیلی زود متوجه می شوید كه برای جلب نظر او باید دوباره بیشتر فعالیت كنید و دوباره بیشتر از دانش زنانه خود استفاده نمایید. 

 


زندگی این شخص بر پایه صداقت استوار است، و فقط به دلایل بسیار قوی و یا به خاطر یك زن فوق العاده ممكن است خط مشی خود را موقتا تغییر بدهد. مرد متولد شهریور ماه خیلی راحت تر از مردانی كه تحت تأثیر صور فلكی دیگر هستند، می تواند مجرد زندگی كند و چون ذاتا به سرنوشت معتقد است اگر دید كه با كسی رابطه عاشقانه پیدا نمی كند، خیلی راحت آن را به پای سرنوشت غیر قابل تغییر خود می نویسد و وضع خود را می پذیرد و به همین دلیل هم شما بسیاری از متولدین این ماه را می بینید كه تا میانسالی مجرد باقی مانده اند و شكایتی هم ندارند. 


با توجه به آنچه گفته شد، برایتان جالب خواهد بود اگر بدانید كه علیرغم بیگانگی ای مرد با امور عشقی، او در فریب دادن زن ها تبحر خاصی از خود نشان می دهد. با عده ای از زنانی كه در عشق شكست خورده اند، به گفتگو بیشینید تا ببینید كه چند نفر ایشان قربانی فریب های مرد متولد شهریور شده اند. مرد متولد شهریور مجموعه ای است از كمال هوشمندی و ثبات قدم، او به علت بی اعتنایی كه در مقابل زن ها از خود نشان می دهد به سرعت نظر آنها را به خود جلب می نماید، اما با ادامه همین بی اعتنایی خیلی هم زود قلب آنان را می شكند. معمولا مرها وقتی قلب زنی را می شكنند، یا احساس غرور می كنند و یا احساس ندامت، در حالی كه مرد متولد شهریور به علت داشتن حس شدید انتقاد و ایرادگیری، خود را با بی تفاوتی كامل تبرئه می كند. وقتی اندیشه كردیم كه برای بدست آوردن قلب این شخص باید صبر ایوب داشت، عمل درستی را انجام داده ایم. از سوی دیگر دقت شبیه به وسواس او در انتخاب زن موجب می گردد كه خیلی كمتر از دیگران در زندگی زناشوئی دچار شكست بشود.

 


البته هیچ قانونی صد در صد كلیت ندارد و شما ممكن است مرد متولد شهریور را ببینید كه در زندگی زناشویی شكست خورده است اما باور كنید كه او استثناء است. شرم و حیا یكی دیگر از خصوصیات زندگی اوست و جمع شدن این حس با تمایلی كه او به كسب در آمدهای سرشار دارد، گاهی اوقات وقایع جالبی را به وجود می آورد. وقتی نمایش فیلم های سكسی تازه شروع شده بود، یكی از دوستان متولد شهریور من در تهیه فیلمی سرمایه گذاری كرد و سود زیادی هم نصیبش شد، اما حالا بعد از گذشت چند سال هر وقت از آن فیلم صحبت به میان می آید، ریگش قرمز می شود، البته این را هم باید به خاطر داشته باشید كه مرد بالاخره مرد است و اگر به عللی عشق نشده و ازدواج نكرده دلیل آن نمی شود كه گاهی دست از پا هم خطا نكند، منتها فرق یك متولد شهریور با دیگران در این است كه او همیشه ظاهر امر را طیب و طاهر نگاه می دارد و به علت وجود همین ویژگی هم هست كه عشق او ( البته اگر نسبت به كسی عشق پیدا كند ) همیشه پاك و بی خدشه می باشد. 

 


او به هر نحوی كه برایش امكان داشته باشد، مانع از آلوده شدن عشق خود می گردد و در این مورد اصلا برای وی فرقی نمی كند كه دیگران چه می گویند. او هر گز با یك نگاه عاشق نمی شود. در انتخاب معشوقه فوق العاده دقیق و خرده گیر است، همچنانكه در غذا خوردن، مراقبت از خود، حفظ سلامت و انجام وظیفه نیز چنین است. هرگز سعی نكنید به او نارو بزنید و یا دروغ تگویید زیرا او كسی نیست كه اغماض كند، از آن گذشته او با تمام وجود خود خواهان رابطه ای متبنی بر صداقت راستی است، او خوب می داند كه ادامه یك چنین راهی چقدر مشكل است، اما با وجود این سعی در منحرف كردن وی از این راه بدون فایده است. اگر موقعیت زمان و مكان وی را مجبور كند كه دندان روی جگر بگذارد و از خط مشی كه طبیعت برای او تعیین كرده است منحرف بشود، یقین داشته باشید كه خیلی سریع به راه اول خود باز می گردد حتی اگر برایش به قیمت از دست دادن یك شغل خوب و یا یك ثروت بی كران تمام بشود. برانگیختن احساسات او كار دشواری است.

 


او می تواند سال های سال بدون اینكه قلبش برای كسی بتپد، زندگی كند. قلب سنگ كه در سینه اوست و تازه چه بسا اتفاق می افتد كه شما از خود می پرسید كه آیا اصلا همین قلب سنگ هم در سینه او هست یا نه؟ اما بگذارید بگوییم كه او هم مثل همه انسان ها قلب دارد و جنس آن هم از سنگ نیست فقط كافی است قدری صبر داشته باشید تا از غوره حلوا ساخته شود. مرد متولد شهریور گاهگاهی نظم زندگی خود را كنار می گذارد و به قول معروف پر هیاهو می شود ز به این وسیله می خواهد از قابلیت خود در انجام امور مختلف اطمینان حاصل كند. اگر بر حسب تصادف موقعی با او بر خورد كردید كه یك چنین دوره ای را می گذراند، مطمئن باشید كه این حالت تصنعی و زودگذر است و او به محض آنكه به مقصود رسید، دوباره شیوه سابق و طبیعی زندگی خود را در پیش می گیرد. 

 


بر طبق یك قانون طبیعی یك انسان حتی مانند سنگدلی یك مرد متولد شهریور نمی تواند برای همیشه نسبت به عواطف بشری بی تفاوت باقی بتماند و اولین عكس العمل او در مقابل عشق نیز این است كه تا بنا گوش سرخ می شود. وقتی پرده های دل او به ارتعاش در آمد، ابتدا با تمام قدرت سعی می كند آن را از دیگران پنهان بدارد، اما انگیزه او در این كار بی حاصل فقط شرم و حیای ذاتی و طبیعی اوست. خیلی طبیعی است كه موضوع عشق چیزی نیست كه یك نفر بتواند آن را برای همیشه از دیگران مخفی نگاه دارد، اما در روزهای اول با مهارت تمام خود را نسبت به آن بی تفاوت نشان می دهد. اصولا این شخص در نقش بازی كردن مهارت دارد، مثلا اگر از یك میهامانی خوشش نیاید، چنان ماهرانه خود را به بیماری می زند كه این امر حتی به نزدیكترین اطاافیان او را نیز به اشتباه می اندازد. 

 


به هر حال در مورد عشق، حتی پس از اینكه مطمئن شدید شما را دوست دارد، و حتی پس از اینكه این جمله را از دهان او هم شنیدید، انتظار نداشته باشید كه نقش یك عاشق بیقرار و سینه چاك را ایفا كند جه برای یك چنین مردی بین ابراز عشق و درخواست ازدواج راه طولانی وجود دارد، راهی كه در طی آن می خواهد واقعا اطمینان حاصل كند كه شما درست همان زنی هستید كه به دنبال آن می گشته است. اما از سوی دیگر وقتی تصمیم خود را گرفت، می توانید یقین داشته باشید كه تصمیم او حقیقی و قاطع است. آتش عشق در دل او كم شعله اما جاودانه است و هرگز اتفاق نمی افتد كه به قول معروف در شعله های جانسوز آن به یكباره خاكستر بشود. به این ترتیب گرمای مطبوع و دلپذیر این عشق سالیان دراز كانون خانوادگی شما را گرم نگاه خواهد داشت. یكی دیگر از امتیازات مرد متولد شهریور در امور عشقی صبر بی پایان اوست. او اگر لازم باشد،‌سال های سال صبر می كند و باز اگر لازم باشد هزاران كوه و دره را زیر پا می گذارد تا به وصال آنكسی كه او را از هر جهت مناسب زندگی با خود تشحیص داده است برسد . در چنین مواردی شما از وی فداكاریهایی می بینید كه به راستی تعجت آورند. 

 


به این ترتیب ملاحظه می كنید كه اشكال عمده فقط در روشن كردن آتش عشق در سینه اوست و اگر این كار صورت گرفت، دیگر تقریبا محال است كه كسی بتواند آن را خاموش كند پس از آنكه او را تصاحب كردید، دیگر هیچ وقت كاری نخواهد كرد كه موجب برانگیخته شدن حس حسادت شما بشود دیری نمی گذرد كه به قدرت زیاد او در حل و فصل مسائل مالی، خانوادگی، اجتماعی و غیره پی می برید. قدرت او در تحمل ناراحتیهای جسمی و روحی نیز خارق العاده است اما برای این كار لازم است مطمئن باشد كه شما از صمیم قلب پشیمان او هستید و یا لااقل در جبهه مخالف وی قرار ندارید. اگر به علتی قلب شما شكست و یا از موضوعی به شدت ناراحت شدید، هیچ كس صمیمانه تر از او به كمك شما نخواهد شتافت و هیچ كس به اندازه او در این كار تحمل خرج نخواهد داد. در چنین مواردی او سعی نخواهد كرد كه راه مادیات،‌مثلاخرج كردن بی حساب ویا فرستادن شما به یك مسافرت خارج درد هایتان را تسكین بدهد. راه او به مراتب بی سر صداتر اما موثر تر است. او با تمام وجود خویش و از ته دل با شما همدردی نشان خواهد داد تا جایی كه شما احساس خواهید كرد نیمی از بار غم ها را او به دوش گرفته است.

 


مرد متولد شهریور به كوچك ترین چیزهایی كه مورد علاقه همسرش است توجه نشان می دهد و راجع آنها فكر می كند و از آنجا كه حافظه قوی دارد كمتر احتمال آن می رود كه تاریج وقایع مخصوص را مثل روز تولد شما یا روز عروسیتان را فراموش كند، اما این را هم بدانید كه اهمیت این وقایع به خصوص برای او هرگز به اندازه شما نخواهد بود. مردی كه در این ماه متولد شده است، حسود نیست، اما در این مورد نیز مثل عشق اگر آتشی در دلش روشن شدخیلی دیر ممكن است خاموش شود. اگر او نسبت به گرم گرفتن شما با مردان دیگر عكس العمل حسادت آمیز نشان نمی دهد و همیشه شما را در این كار قدری آزاد می گذارد دلیل آن نمی شود كه فكر كنید هیچ چیز را نمی بیند یا در ك نمی كند. همسر یك مرد متولد شهریور اگر بخواهد از این حالت او سو استفاده كند به قول معروف پای خود را از گلیم بسیار وسیعی كه برایش پهن شده است، بیرون بگذارد، بدون شك یك شب كه به منزل مراجعت كرد، طلاقنامه خود را خواهد دید كه پشت در نصب شده است. 

 


مرد متولد شهریور اصولا انسان وفاداری است و از بر هم خوردن كانون خانوارگی خود به شدت نفرت دارد اما اگر دید كه شما دیگر آن زن سابق، آن زنی كه از هر نظر مطابق میل او بودید،‌نیستید، آن وقت حتی یك لحظه هم برای بریدن تمام رشته های علائق خود با شما تردید نمی كند و این كار را چنان با خونسردی انجام می دهد كه شما به حق شك می كنید كه آیا او هرگز دوستتان داشته است یا نه؟ در جوال سئوال شما باید گفت كه او شما را از صمیم قلب و با تمام وجود خویش دوست داشته است زیرا در غیر این صورت هرگز نمی توانستید همسر وی بشوید، اما در زندگی این مرد جر و بحث و بگو مگو اصلا جایی ندارد، وقتی شما دیگر زن دلخواه او نبودید، مثل یك دست لباسی كه پاره شده باشد، كنار گذاشته می شوید. هیچ كس را دیده اید كه برای دور انداختن لباسی كه پاره شده باشد، داد و فریاد داشتن خاطرات خوش گذشته نمی تواند احساسات او را چنان برانگیزاند كه اشك از چشما هایش جاری بشود زیرا او با همان قدرتی كه می تواند احساسات خود را كنترل كند، می تواند خاطرات خویش را نیز مهار نماید. تسلط به نفس یكی از اجزاء اصلی طبیعت و ذات اوست.

 


وقتی تصمیم گرفت كه خود را از زندگی شما خارج كند، بهتر است كه از عجز و لابه،‌ اشك ریختن و معذرت خوستن صرفنظر كنید زیرا تحمیم او قاطع و غیر قابل تغییر است. برای او كه در تمام عمر خویش در جست و جوی كمال بوده است و حداكثر دقت و وسواس ممكن را در رسیدن به این آرزوی ? خود به خرج داده، داشتن یك گلدان چینی شكسته كه قطعات آن را با چسب به هم چسبانده باشند، كوچكترین ارزشی ندارد حتی اگر این گلدان در تمام دنیا منحصر به فرد باشد و میلیون ها نفر آرزوی داشتنش را داشته باشند.

یکشنبه 7 فروردین 1390 - 3:25:33 AM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم
× برای این پست نظرات ارسالی پس از تایید مدیر وبلاگ به نمایش در خواهند آمد

Copyright ©2003-2023 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Dr. Mohammad Hajarian

در Google Play دریافت کنید