×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم

gegli

انسان . روان. فراروان

× !-- begin of gohardasht.com profile every where source code-- language=java src=http://www.gohardasht.com/gohardasht.asp?username=nemat entezari&th=1.png/ !-- end of gohardasht.com profile evry where source code --
×

آدرس وبلاگ من

entezari.goohardasht.com

آدرس صفحه گوهردشت من

goohardasht.com/nemat entezari

لیست دوستان

پیداکردن مچ روحی و همسر مناسب با طالع بینی

سلا م دوستان این جدیدترین ترجمه من است و امیدوارم به کارتون بخوره

--------

معشوق خود را از طریق طالع بینی پیدا کنید

ستاره خود را چک کنید و یگانه خود را بیابید

وقتی به روابط کارمایی بر روی یک چارت می‌نگریم ،نقاطی که به عنوان گره‌های ماه شناخته می‌شوند بسیار مهم هستند. خورشید و ماه طی حرکت خود در این نقاط به هم می‌رسند و باعث وقوع کسوف یا خسوف می‌شوند. در آغاز ستاره شناسی ، قابلیت پیش بینی یک کسوف یا خسوف بسیار مهم بود. ستاره شناسان  هنگامی که در انجام این کار شکست می‌خوردند، ممکن بود سر خود را از دست بدهند.  این مسأله قدرت این نقاط در آسمان را نشان می‌دهد.

صورت فلکی محور گره ای در هر هیجده ماه یک‌بار تغییر می‌کند و طی هیجده یا نوزده سال  یک چرخه کامل برج گاه(زودیاک) را طی می‌کند و در این هنگام است که شما می‌توانید معشوق خود را بیابید. شما و معشوقتان مأموریت و استعدادهای یکسانی دارید. شما اغلب معشوق خود را در این گروه می‌یابید.

کسی که 9 یا 10 سال از شما مسن‌تر باشد ، محور گره ای او معکوس محور گره ای شما خواهد بود و اغلب کارمای آن‌ها با کارمای گروه شما یکسان است. شما دو نفر ،دو راه معکوس همدیگر را می‌پیمایید و به همین خاطر می‌توانید کمک بزرگی برای یکدیگر باشید.

برای شناسایی گروه روحی خودتان ، حتی هنگامی که محور گره ای خودتان را نمی‌دانید، این خصوصیات را در نظر بگیرید:

گره شمالی در صورت فلکی حمل(بره)/گره جنوبی در صورت فلکی میزان(ترازو): استعدادهای طبیعی شما عبارتند از : جذابیت ،ارتباط با دیگران و عدالت و بزرگ‌ترین چالش شما مراقبت از خودتان می‌باشد. آن‌های که محور گره ای آن‌ها معکوس است (گره شمالی در صورت فلکی میزان(ترازو)/ گروه جنوبی در صورت فلکی حمل (بره)) می‌بایست درسی متضاد بیاموزند: بیاموزند که همیشه برای رسیدن به توازن تلاش کنند و به دیگران فکر کنند.

گره شمالی در صورت فلکی ثور(گاو)/گره جنوبی در صورت فلکی عقرب(کژدم) : شما استعدادی ذاتی در درون کاوی موقعیت‌ها و شخصیت‌ها دارید و چالش شما این است که لحظاتی مملو از آرامش و لذت در زندگی داشته باشید و شیرینی آن‌را تجربه کنید. کسانی که محور گره ای معکوس دارند ،راهی متضاد را می‌پیمایند. شما شیرینی زندگی را درک و بیان می‌کنید  و می‌بایست بیاموزید از سطحی نگری به پرهیزید و عمیق‌تر نگاه کنید.  

گره شمالی در صورت فلکی جوزا (دوقلوها) /گره جنوبی در صورت فلکی قوس (کماندار) : شما همیشه با دیدی گسترده و نگاهی کلی به مسائل می‌نگرید و می‌خواهید دیدگاهتان را به دیگران منتقل کنید. شما در مهارت‌های اجتماعی بسیار پر انرژی و با تحرک هستید. اگر در محور معکوس قرار دارید، چالش شما بدست آوردن دیدی کلی‌تر و شناختن مواردی است که به صلاح همگان باشد. 

 

گره شمالی در صورت فلکی سرطان /گره جنوبی در صورت فلکی جدی (بزغاله) : شما یک سازنده ذاتی هستید و دیدتان نسبت به همه چیز سیاه و سفید است. شما احساسات را قبول دارید اما به نیازهای آن توجه نمی‌کنید. کسانی که در محور گره ای معکوس قرار گرفته‌اند، افرادی از تیپ احساساتی هستند و می‌بایست بیاموزند که ساختن هر چیز (یک سازمان یا یک خانه) نیازمند داشتن یک ساختار است.

 

گره شرقی در صورت فلکی اسد (شیر) /گره جنوبی در صورت فلکی دلو (سطل) : با اینکه دیدگاهی بدیع نسبت به مسائل زندگی دارید اما چالش اصلی شما درک شیوه‌های زندگی متفاوت و پرورش خصوصیات رهبری برای سازماندهی یک گروه بر اساس اعتقادات خودتان است. افرادی که در محور گره ای معکوس قرار گرفته‌اند، دارای خصوصیات رهبری هستند اما در یافتن گروه دوستان حامی و پشتیبان ناموفق هستند.

گره شمالی در صورت فلکی سنبله (دوشیزه) /گره جنوبی در صورت فلکی حوت (ماهی) : شما از کسانی هستید که معتاد و وابسته به کارشان هستند. به نظر خودتان، شما کاری را می‌کنید که به آن علاقه دارید و از کفایت خود در آن کار لذت می‌برید. چالش شما این است که بیشتر به بخش حسی (شهودی) خود اعتماد کنید و از آن برای انجام �کار حقیقی� خویش الهام بگیرید. افرادی که در محور گره ای معکوس قرار گرفته‌اند به استفاده از بخش حسی-شهودی خود تمایل دارند و می‌بایست بیاموزند چگونه این تصاویر را به شکل نوعی از ارتباط، سازماندهی کنند.

جمعه 27 خرداد 1390 - 5:43:58 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم
× برای این پست نظرات ارسالی پس از تایید مدیر وبلاگ به نمایش در خواهند آمد
نظر ها

ali

aliparvaneh

http://www.gegli.com

ارسال پيام

سه شنبه 20 شهریور 1391   9:25:24 PM

salam  khaste  nabashi  agha  nemat  tamame  matalebeton  dar morede  man  rast  bod  valin ko  kasi  ke  adamo  befahme  moafagh  bashid  ali  parvaneh

http://www.gegli.com

ارسال پيام

یکشنبه 30 بهمن 1390   8:17:54 PM

salam khobid javabe soale mano nadadi 

ارسال پيام

شنبه 22 بهمن 1390   11:30:10 PM

چرا طالع بینی برای اردیبهشت نذاشتی؟

esa

esabaigi

http://esa.gegli.com

ارسال پيام

چهارشنبه 23 شهریور 1390   3:18:51 PM

سلام خوب بود خوشم آمد

http://mry_hbp.gegli.com

ارسال پيام

دوشنبه 14 شهریور 1390   2:22:11 AM

خوب بود 

http://www.gegli.com

ارسال پيام

یکشنبه 16 مرداد 1390   8:55:13 PM

برای شما ارزوی سلامتی وموفقیت می کنم

http://nasiim.gegli.com

ارسال پيام

جمعه 7 مرداد 1390   7:59:45 PM

man do0nbaleye matalbto0n ro0 migirm mish elo0tfan 1matlabe jadid bzarin?

Copyright ©2003-2023 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Dr. Mohammad Hajarian

در Google Play دریافت کنید