×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم

gegli

انسان . روان. فراروان

× !-- begin of gohardasht.com profile every where source code-- language=java src=http://www.gohardasht.com/gohardasht.asp?username=nemat entezari&th=1.png/ !-- end of gohardasht.com profile evry where source code --
×

آدرس وبلاگ من

entezari.goohardasht.com

آدرس صفحه گوهردشت من

goohardasht.com/nemat entezari

لیست دوستان

طالع بینی مرد متولد تیرماه

مرد متولد تیر بسیار اخمو و ترشرو، بچه مسلك، تودار، زن دوست، همبازی بچه ها، عاشق نقاشی و بخیل و پول دوست می باشد.اگر با یك مرد متولد تیر ماه ازدواج كردید، در مایه جهیزیه خود یك چتر هم حتما ببرید، زیرا در خانه شما یك روز هوا ابری است و یك روز بارانی، در آنجا شما هم می خندید و هم گریه می كنید.مرد متولد تیر ماه تا آخر عمر بچه مادر خود باقی می ماند و سعی می كند همسرش مانند مادرش باشد.او بدون شك استاد است و می تواند طولانی ترین مطالب را در كوتاهترین جملات بیان كند. حواسش هرگز پرت نمی شود و از پرچانگی بیزار است و به دلایل نباید انتظار داشته باشید كه در جلسات اول آشنایی با شما اسرار را برایتان بازگو كند.
مرد متولد تیر نه تنها هرگز به كسانی كه نمی شناسد، اعتماد نمی كند بلكه در زندگیش مطالبی وجود دارند كه هیچ وقت كسی به آن ها وقوف پیدا نخواهد كرد، حتی نزدیك ترین دوستان یاهمسرش. شناختن او مستلزم صبر بسیار و زمان دراز است. او همان قدر كه ممكن است بوالهوس باشد، می تواند حساس و وفادار هم باشد، همان قدر كه اخمو است، ممكن است متبسم هم باشد. چون او در برج سرطان متولد شده است. ترش رویی و خرچنگ گونه، و رفتار نا مهربانش به تدریج ممكن است به خوشرویی و خوش مشربی تبدیل بشود، و جالب آنكه اگر این چنین شد، دیری نمی گذرد كه شما می توانید صدی قهقه های او را هم بشنوید.وقتی شما می خواهید اوقات تلخ او را با حلقه كردن دست ها به دور گردنش بر طرف كنید و زمانی كه سعی می كنید و زمانی كه سعی می كنید اخم های به هم گره خورده اش را با نوازش كردن از هم باز كنید، بدبینی و سردی و نا مهربانی اش شما را تا حد دلخوری می آزارد.در مجالس و میهمانی ها آنچنان با ادب و با نزاكت است كه شما به زحمت می توانید انتظار داشته باشید حتی برای یك دور رقص دعوتتان كند.

 


با وجود اینكه اصلا احساساتی نیست ولی در كار دل اهل عمل است. دشمنانش همه متفق القول هستند كه او بیش از آنكه از گوشت و پوست و استخوان باشد، از سنگ ساخته شده است. اگر با وی ازدواج نكرده اید، این مطلب را درباره اش به خاطر داشته باشید. طبیعی است كه شما می خواهید او را به بهترین وجه ممكن بشناسید و با آنچه گفته شد، ممكن است این تصور برایتان به وجود بیاید كه از یك آدم دو شخصیتی است، اگر چه این نظر ممكن است تا حدی درست باشد اما یادتان باشد كه او به شدت تحت تاثیر ماه است و حركت بر رفتار و طرز فكرش اثر می گذارد. او امروز اینجاست فردا جای دیگر. اخلاق و رفتار واقعی از آن اخلاق و رفتاری است كه بین هلال ماه و بدر از او مشاهده می شود. نكته ای را كه باید بدانید این است كه از نظر اخلاقیات ، بر غم تغییرات ظاهری هرگز ارتباطش با خصوصیات باطنی قطع نمی گردد، همیشه این حقیقت مهم را به خاطر داشته باشید كه علیرغم ظاهر پر اخم و تخم و ترشرو كه دارد، قلبی نرم و رئوف در سینه اش می تپد و همین امر او را كه به ظاهر یك پارچه سنگ به نظر می رساند، بسیار آسیب پذیر می سازد.

 


اگر قلبش جریحه دار شود، فورا به داخل لاك خود فرو می رود و آنجا جایی است كه نه تنها خود را از گزند دیگران در امان می بیند، بلكه می تواند خویشتن را از افكار و احساسات ناراحت كننده خودش نیز دور نماید. او درست مثل یك خرچنگ وقتی زخم خورد و آسیب دید، در نهایت سكوت كنج عزلتی پیدا می كند و به آن پناهنده می گردد. در این حالت دسترسی به او دیگر غیر ممكن است و باید تنهایش گذاشت تا به تدریج به غم دل خویش پیروز شود و به قول معروف آفتابی بشود. 

 


متاسفانه تغییرات حالت و اخلاق متولد برج سرطان به نحوی است كه سریعا بر اطرافیانش تاثیر می گذارد و موجب ناراحت و دلخوری ایشان می گردد. از سوی دیگر به هنگام خوشحالی وسر حال بودن نیز چنان است كه موجب شادی همه اهل خانه می شود. یك چنین خصوصیات اخلاقی بالطبع شما را دائما بر سر دوراهی نگاه می دارد، تا جایی كه اغلب اوقات نمی دانید عكس العملتان باید سرد و بی تفاوت باشد و یا گرم و عاشقانه. اما با وجود این یادتان باشد كه این تنها شما نیستید كه این حالت را پیدا می كنید، تمام اطرافیان او پیوسته نسبت به وی بر سر دو راهی قرار می گیرند.گاهی اوقات نگاه سردش شما را از سرما به لرزه در می آورد و چند روز بعد قلب گرمش شما را در جوار شعله های یك عشق سوزان قرار می دهد، حد متوسط او فقط وقتی است كه خطر از دست دادن چیزی تهدیدش كند. او نیازمند به آن است كه هر روز ده ها بار به وی اطمینان بدهید كه از آن او هستید كه می توانید زیر گوشش زمزمه كنید و او را غرق اطمینان و آرامش سازید. وقتی ماه در آسمان به صورت بگیرید، به نحوی كه هیچ بعید نیست در بحبوحه هیجان خاص و عاشقانه ناگهان سرد و خاموش بشود و شروع به خواندن یك قصیده بلند بالای عاشقانه و سوزناك بنماید، و درست در آن لحظاتی كه شما توانسته اید با كوشش فوق العاده هیجانات عشقی خویش را در قالب رویاهایی متناسب با كلمات و جملاتی كه در اشعار مزبور هستند، فرو ببرید و سرتان را آهسته به سینه و شانه او تكیه بدهید، موضوع را عوض می كند و از این شاخه به آن شاخه دیگر می پرد. این واقعا شگفت انگیز است كه ماه چطور می تواند بر او و حركات و رفتارش تاثیر بگذارد، برای بسیاری از زن ها تحمل یك چنین تغییراتی غیر ممكن است، حتی اگر اتومبیل او آخرین مدل و منزلش بسان یك قصر باشد و در آمدش از یك میلیون در ماه تجاوز كند.

 


اگر شما زنی هستید كه معتقدید كرایه خانه و اقساط بدهی را باید سر موعد پرداخت كرد، مطمئن باشید كه مناسب ترین مرد روزگار را در كنار خود دارید. به احتمال قوی او یكی از معتقدترین افراد روزگار به لزوم تامین آتیه است، او اعم از اینكه در آمدش كم باشد یا زیاد، تمام روز را به این فكر است كه چطور می تواند آینده مالی و اقتصادی خودش، شما و بچه هایتان را به بهترین وجه ممكن تامین كند. امور مالی یكی از آن موضوعاتی است كه از همان اوان كودكی توجه و علاقه او را به خود جلب كرده و دیری نمی گذرد كه پی می برد جمع كردن پول بهتر از خرج كردن آن است، برای توصیف وضع او نسبت به پول می توان كلمه خسیس را بكار برد، اما این را می توان گفت كه وی هرگز یك شاهی بیخودی خرج نمی كند و پول برایش هر چه باشد، شوخی نیست. او بدون شك قبل از آنكه الفبا را بیاموزد، شمارش پول را یاد می گیرد و سكه ها و اسكناس های مختلف را می شناسد و قبل از آنكه پا به دبیرستان بگذارد، برای خود كتابچه دخل وخرج درست می كند. ارقام موجودی اش را در بانك مانند یك قرص مسكن قوی به اعصابش آرامش می بخشد.

 


كما اینكه پرداخت كرایه خانه، قسط بدهی هم همین حالت را در وی ایجاد می كند. متولد برج تیر علاوه بر آنكه به علت تمایل به تامین آتیه دست به جمع آوری پول می زند، از لمس كردن پول و شمارش آن هم لذت می برد.اگر یكی از والدینش متولد یكی از ماه های تابستان باشند، نوعی تمایل به دستپاچگی و دلشوره در وی دیده می شود كه به نحوی قابل تحسین آن را كنترل می كند و به همین ترتیب اگر عوامل ارثی موجب بشوند كه آدم خوشرو وخوش مشربی باشد، به شدت مانع از آن می شود كه خوشرویی دائمی عادت وی بشود.قبل از آنكه بر سر سفره عقد بنشیند و نام خانوارگی یك مرد متولد تیر را به عنوان شوهر قبول كنید، به این نكته فوق العاده مهم توجه بنمایید كه او نسبت به امور مالی دارای عقاید و نظریات جالبی است، مثلا او معتقد است وقتی یك مانتو با جنس خوب سالهای سال خدمت می كند، چه دلیلی دارد كه آدم پولش را برای خرید یك بارانی معمولی كه فقط یك زمستان كار می كند و بعد از مد و ریخت می افتد، دور بریزد؟ خرید یك كادیلاك در ذهن او نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود، در حالی كه خرید یك اتومبیل ارزان قیمت و یا دست دوم كه هر هفته باید به تعمیر گاه برود، مثل آن است كه آدم با دست خودش پولهایش را آتش بزند. 

 


به این ترتیب ملاحظه می كنید كه او بیش از آنكه خسیس باشد، حسابگر است. به نظر وی كیفیت جنس وصرفه جویی در یك طرف معادلات اقتصادی قرار دارند و پول در طرف دیگر. آیا شما زنی هستید كه بتوانید این نكات را در زندگی خود بكار ببرید؟از نظر رابطه مرد متولد تیر ماه با پول این را به طور یقین باید گفت كه او حتی اگر عاشق شعر و ادبیات باشد، اگر لحظه ای از موسیقی غافل نگردد و حتی اگر تمام اوقات بیكاری اش را در گالری های هنری بگذراند، باز از فكر پول نقد غافل نمی ماند. وقتی یك نقاش متولد شده در برج خرچنگ اتاق زیر شیروانی منزل را برای انجام كارهای هنری خود، مثلا نقاشی انتخاب می كند، دلتان اصلا شور نزند كه سر ساعت غذا و آشامیدنی برایش ببرید زیرا او قبل از استقرار در این محل در گوشه و كنارش یك مقدار خوراكی، یا تعداردی قوطی كنسرو پنهان كرده است.

 


اگر شوهرتان به عنوان سرگرمی نقاشی می كند، هرگز به كسی وعده ندهید كه یكی از تابلوهای او را به وی خواهید بخشید زیرا شوهرتان حتما در صدد فروش تابلوهای خود می باشد و اگر كارش خوب باشد، قیمت آن را هم خیلی دست بالا می گیرد، در ضمن این را هم بدانید كه قیمت ها را چندان هم بی ربط نمی گوید زیرا كسی كه تحت تاثیر صورت فلكی خرچنگ است، فقط وقتی دست به یك چنین كارهایی می زند كه مطمئن باشد می تواند آن را به نحو مطلوبی ایجام بدهد و چون استعدادهای هنری زیادی هم در وی نهفته است، در كارهایی مثل نقاشی و مجسمه سازی و قالب گیری و امثالهم زبردستی زیادی از خویشتن نشان می دهد.اگر او كاملا تحت تاثیر صورت فلكی سرطان تاشد، علاقه ای به لباس های اسپورت از خود نشان نمی دهد وعاشق لباس های شیك و تجملی است. او به خیاط خود اهمیت زیادی می دهد و همیشه سعی می كند كه بهترین خیاط ها را نسبت به بودجه اش انتخاب كند.پارچه هایی را هم كه انتخاب می كند، همیشه از رنگ های سنگین هستند. 

 


پیراهن سفید با پارچه هایی را هم كه انتخاب می كند، همیشه از رنگهای سنگین هستند. پیراهن سفید با تكمه سردست را به پیراهن های دیگر ترجیح می دهد و هیچ علاقه ای ندارد كه روی جیب و یا جای دیگری از این پیراهی عكس و نقشه ای دوخته شده باشد این خودنمایی ها با خصلت محافظه كارانه و گوشه گیر او سازگار نیست و حتی اگر از نظر مالی وضعش خوب نباشد، كفش هایش همیشه واكس زده و جوراب هایش مرتب است. اصولا او كسی است كه به هنگام مواجه شدن با گرفتاری های مالی ( كه خیلی به ندرت اتفاق می افتد) صورت خود را با سیلی سرخ نگاه می دارد و مطمئن است كه سر انجام روزی گرفتاری بر طرف می گردد و اگر امروز پول ندارد، فردا مسلما پولدار خواهد بود. البته او همیشه غرق در نعمت و ثروت نیست اما آمار نشان می دهد كه تعداد بیكاران متولد ماه تیر نسبت به متولدین ماههای دیگر خیلی كمترند.

 


راز این امر هم در این امر است كه متولد این ماه همیشه می گوید:� هر كاری بهتر از بیكاری است.� خدا كند مادر او دارای خصوصیات اخلاقی غیر عادی نباشد زیرا وجودش در گفتار و رفتار پسر متولد تیرش اغلب به چشم می خورد. او هنگام صحبت با شما اغلب این كلمات را بكار می برد: � عزیزم، آرایش امروز تو خیلی غلیظ است، مادر من هرگز اینطور آرایش نمی كرد، لباست هم خیلی تنگتر از آنی است كه مادرم می پوشد و یا اینكه مادرم حتی نان منزل را در خانه می پخت�، یك چنین حرف های گوشه و كنایه داری غالبا از وی شنیده می شود و چه بسا كه درست در موقعی گفته می شوند كه شما كمتر انتظارش را دارید. شما نباید خیلی سخت بگیرید زیرا وابستگی های مرد متولد تیرماه به مادرش آنچنان شدید است كه هیچ بعید نیست قرار خودش را برای رفتن به سینما با شما به هم بزند زیرا می خواهد مادرش را مثلا به زیارت ببرد. بررسی نشان داده مرد متولد تیری كه با مادرش رابطه عاطفی نزدیك ندارد، یا فوق العاده حسود است و در تمام دوران كودكی از اینكه می دیده مادرش به پدرش بیش از او توجه داشته، رنچ می برده است و یا اینكه این مادر، مادر حقیقی او نیست و وی همیشه از این ناراحت بوده كه چرا زن دیگری باید جای مادر حقیقی اس را بگیرد.به هر صورت همانطور كه گفته شد، رابطه اغلب متولدین این ماه با مادرشان بسیار صمیمی و نزدیك است.

 


كتمان كردن حقیقت و یا نادیده گرفتن آن دردی را دوا نخواهد كرد. اگر شما واقعا شوهر متولد تیر ماه خود را دوست دارید، باید به این واقعیت تن بدهید كه هرگز نخواهید توانست فكر مادر را از سر او بیرون كنید و به این ترتیب بهترین روشی كه می توانید پیش بگیرد، این است كه سعی كنید با رقیبی كه سالهای سال قبل از شما در زندگی او بوده است، كنار بیایی و نسبت به وی رفتاری داشته باشید كه خودش داوطلبانه خود را از شوهرتان دور نگاه دارد و بگذارد كه شما سهم بیشتری از وی داشته باشید. طبیعی است اجرای یك چنین نقشه ای در مورد بسیاری از مادر شوهر ها كار ساده ای نیست و اینجا است كه می توانید هوش و درایت خود را بوته آزمایش قرار دهید و ببینید تا چه اندازه قادر به باز كردن گره های زندگی هستید.یكی از اسرار زندگی متولدین این ماه این است كه اگر چه هرگز بر زبان نمی آورد ولی از صمیم قلب دلش می خواهد كه زنش از نظر محبت و عشق مثل بچه با وی رفتار كند. 

 


از نظر زندگی مشترك باید چند نكته دیگر را هم گفت و آن این است كه او بدون اینكه گذاشته باشد شما حتی بو برده باشید، ممكن است آشپز قابلی باشد، پس تصور نكنید دیگر به قول معروف نانتان در روغن است، زیرا از آن پس چه از نظر ابراز عشق و چه از نظر هدایایی كه دریافت می كنید، در وضعی قرار خواهید گرفت كه مورد شك دختران دیگر خواهد شد، مخصوصا هدایایی كه دریافت خواهید داشت، بهترین نوعی خواهند بود كه خریدنش برای او مقدور می باشد.

 


در این دوره یك چیز را سعی كنید كه هرگز فراموش ننمایید، همانطور كه خرچنگ از آتش واقعا بیزار و هراسناك است، پسر متولد تیر هم از اینكه دلش سوزانده شود، سخت واهمه دارد و یك چنین رویدادی وی را عمیقاً آزرده خاطر می سازد. واقعه ای كه فقط ممكناست یك نفر را یكی دوروز ناراحت كند، متولد تیر را تا ماهها ناراحت می سازد. اگر واقعه ای او را از دلدارش جدا سازد، حق مسلم خود می داند كه با سماجت برای به دست آوردن مجدد او اقدام كند.

یکشنبه 7 فروردین 1390 - 3:35:04 AM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم
× برای این پست نظرات ارسالی پس از تایید مدیر وبلاگ به نمایش در خواهند آمد

Copyright ©2003-2023 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Dr. Mohammad Hajarian

در Google Play دریافت کنید